Novinky ze světa QNAP

QNAP spouští program odměn za zabezpečení

Tchaj-pei, Tchaj-wan, 17. března 2023 – Společnost QNAP® Systems, Inc., přední inovátor v oblasti výpočetních, síťových a úložných řešení, dnes představila svůj program odměn za zabezpečení QNAP. Zveme bezpečnostní experty a výzkumníky z celého světa, aby se připojili k našemu úsilí o vytvoření bezpečnějších síťových prostředí.

Program odměn za zabezpečení zahrnuje odměny za odhalení bezpečnostních zranitelností týkajících se operačních systémů, aplikací a cloudových služeb QNAP, přičemž odměny mohou na základě posouzení dosahovat výše až 20 000 USD. Další informace, včetně kritérií pro udělování odměn, pokrytí, výše odměn a postupu platby, naleznete v rozsahu a podmínkách programu odměn za zabezpečení QNAP.

Vedoucí manažer týmu PSIRT (Product Security Incident Response Team), S. Huang, uvedl: „Od založení QNAP PSIRT se snažíme udržovat bezpečnost produktů a služeb QNAP a rychle reagovat na incidenty v oblasti bezpečnosti informací. Za hlášení o zranitelnostech a zpětnou vazbu od výzkumníků v oblasti zabezpečení jsme opravdu vděční a těšíme se, že se nám podaří spojit ještě více profesionálů z oboru, aby spolupracovali na zvýšení zabezpečení sítí a informací.“

Chcete-li se zúčastnit programu odměn za zabezpečení QNAP, zašifrujte svou e-mailovou zprávu pomocí veřejného klíče PGP poskytnutého společností QNAP a odešlete ji na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Tým QNAP PSIRT vás co nejdříve aktivně kontaktuje ohledně potvrzení žádosti.

Kontaktovat QNAP PSIRT
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

O společnosti QNAP
Společnost QNAP (Quality Network Appliance Provider) se věnuje poskytování komplexních řešení od vývoje softwaru, navrhování hardwaru až po vlastní výrobu. Se zaměřením na inovace v oblasti úložišť, sítí a řešení pro chytrá videa nyní společnost QNAP představuje revoluční řešení Cloud NAS, které se přidává k našemu špičkovému softwaru založenému na předplatném a diverzifikovanému ekosystému kanálů služeb. Společnost QNAP považuje NAS za více než pouhé úložiště a vytvořila cloudovou síťovou infrastrukturu, která uživatelům umožňuje pomocí jejich vlastních řešení QNAP hostovat a rozvíjet analýzy na bázi umělé inteligence, edge computing a integraci dat.