Novinky ze světa QNAP

QNAP mění zásady Boxafe 2.0


Upgradujte na Boxafe 2.0 (vydání je naplánováno na červenec 2022), abyste mohli využívat funkce zálohování/obnovy SaaS podnikové třídy

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 23. června 2022– Společnost QNAP® Systems, Inc. dnes oznámila změny v Boxafe, řešení zálohování Google™ Workspace a Microsoft 365®. Tyto funkce začnou platit od verze 2.0, včetně nových funkcí a licenčních plánů.

QNAP aplikace MARS pro zálohování, obnovu a migraci WordPress


MARS pomáhá majitelům webových stránek zjednodušit zálohování, obnovu a migraci WordPress

Tchaj-pei, Tchaj-wan, 16. června 2022 – WordPress stojí za 40 % webových stránek na světě a výpadek webu může organizacím i jednotlivcům způsobit obrovské ztráty. Společnost QNAP® Systems, Inc., přední inovátor v oblasti počítačových, síťových a úložných řešení, posílila své bezlicenční komplexní řešení zálohování/obnovy o podporu systému WordPress uvedením zcela nové služby Multi-Application Recovery Service (MARS). Podniky a majitelé webových stránek mohou snadno využívat uživatelsky přívětivé rozhraní MARS a spolehlivý QNAP NAS k zálohování, obnově a migraci webů WordPress, čímž se zjednoduší správa zálohování a obnovení služeb webových stránek v co nejkratším čase.

Nová budova evropské centrály QNAP

Willich, Německo, 7. června 2022 – Společnost QNAP® Systems, Inc., přední inovátor v oblasti počítačových, síťových a úložných řešení, dnes slaví otevření nové budovy svého evropského ústředí v německém Willichu nedaleko Düsseldorfu. Budova slouží jako evropská centrála, logistické centrum a servisní středisko společnosti QNAP, čímž se zvýší její provozní kapacita a potvrzuje se tak její závazek dlouhodobě rozvíjet své evropské aktivity. Budovu bude provozovat společnost QNAP GmbH, která je odpovědná za evropské operace společnosti QNAP.

QTS 5.0.1 beta

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 20. května 2022 – QNAP® Systems, Inc. (QNAP) dnes představila operační systém QTS 5.0.1 beta pro NAS, který dále zvyšuje zabezpečení, pohodlí a výkon – včetně bezpečné výměny disků RAID pro zvýšení spolehlivosti systému, podpory protokolu WSP (Windows Search Protocol) pro sdílené složky NAS a vylepšeného výkonu podepisování a šifrování SMB. Po zavedení bezplatné podpory souborového systému exFAT pro zařízení NAS s architekturou x86 v dřívější verzi QTS přidává nyní QTS 5.0.1 bezplatnou podporu exFAT pro zařízení NAS s architekturou ARM, která uživatelům poskytuje rychlejší přenos velkých souborů a plynulejší editaci médií.

QNAP ZFS NAS TS-h1886XU-RP R2

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 18. května 2022 – Společnost QNAP® Systems, Inc., přední inovátor v oblasti výpočetních, síťových a úložných řešení, dnes představila nový model zařízení NAS do racku podnikové třídy, TS-h1886XU-RP R2, které využívá QuTS hero, souborový systém na bázi ZFS. Zařízení TS-h1886XU-RP R2 je vybaveno procesorem Intel® Xeon® D-1622 a 32GB pamětí DDR4 s ECC (Error Correcting Code) a poskytuje spolehlivý výkon serverové třídy, který pomáhá podnikům řešit moderní podnikové IT výzvy, včetně vysokorychlostního centralizovaného úložiště souborů, virtualizace, zálohování, obnovy po havárii a brány cloudového úložiště.

QNAP rack NAS TS-435XeU

Tchaj-pei, Tchaj-wan, 18. dubna 2022 – Společnost QNAP® Systems, Inc., přední inovátor v oblasti výpočetních, síťových a úložných řešení, dnes představila nové 4pozicové zařízení NAS TS-435XeU, který využívá čtyřjádrový procesor Marvell® OCTEON TX2™ CN9131 s frekvencí 2,2 GHz. Díky kompaktnímu šasi s malou hloubkou 1U lze TS-435XeU snadno instalovat do malých multimediálních skříní nebo míst s rozsáhlou kabeláží. TS-435XeU je základní zařízení NAS pro montáž do racku, které vyvažuje cenu a výkon, obsahuje dva porty 10GbE a dva porty 2,5GbE, dva sloty M.2 PCIe Gen 3 NVMe SSD, škálovatelnost úložiště a velmi očekávané podnikové a multimediální funkce.

Pasivně chlazená NAS QNAP HS-264

Tchaj-pei, Tchaj-wan, 6. dubna 2022 – Společnost QNAP® Systems, Inc., přední inovátor v oblasti výpočetních, síťových a úložných řešení, dnes představila 2pozicové tiché zařízení HS-264 NAS se čtyřjádrovým procesorem Intel® Celeron® N5105 2,0 GHz. Zařízení HS-264 spojuje funkce NAS s multimediálními funkcemi a je vybaveno dvouportovou možností připojení 2,5GbE, duálním výstupem 4K HDMI, streamováním/překódováním médií v rozlišení 4K a instalací aplikací na vyžádání.

QNAP rack Ryzen NAS TS-873AeU

Tchaj-pei, Tchaj-wan, 30. března 2022 – Společnost QNAP® Systems, Inc., přední inovátor v oblasti výpočetních, síťových a úložných řešení, dnes představila novou řadu 2U NAS TS-873AeU pro montáž do racku s malou hloubkou, zahrnující TS-873AeU a TS-873AeU-RP, s vysoce výkonnými a energeticky úspornými procesory AMD Ryzen™ Embedded V1500B se 4 jádry/8 vlákny a frekvencí 2,2 GHz. Tato řada je k dispozici v modelech s 8 pozicemi s možností jediného a redundantního napájení. Řada TS-873AeU je vhodná pro řešení aplikací a úloh náročných na zdroje, jako jsou virtuální počítače, intenzivní víceuživatelský přístup nebo hybridní cloudové aplikace, a představuje tak cenově výhodné řešení pro podniky, které jsou závislé na virtualizaci nebo aplikacích VDI.