Novinky ze světa QNAP

QNAP mění zásady Boxafe 2.0


Upgradujte na Boxafe 2.0 (vydání je naplánováno na červenec 2022), abyste mohli využívat funkce zálohování/obnovy SaaS podnikové třídy

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 23. června 2022– Společnost QNAP® Systems, Inc. dnes oznámila změny v Boxafe, řešení zálohování Google™ Workspace a Microsoft 365®. Tyto funkce začnou platit od verze 2.0, včetně nových funkcí a licenčních plánů.

Boxafe 2.0 zvyšuje nejen svůj výkon, ale i použitelnost pro podniky.

  • Úlohy a oprávnění: Pracovníci IT mohou efektivně spravovat tisíce zaměstnaneckých účtů SaaS a zároveň zabezpečit osobní data flexibilním určením oprávnění k úlohám zálohování/obnovení, například globálního správce, správce domény, auditora a přizpůsobených uživatelských rolí.
  • Vylepšená správa zálohování: Zatímco předchozí aplikace Boxafe ukládala záložní data do skryté cesty ve svazcích NAS, kde je nainstalována aplikace Boxafe, nadcházející verze podporují zálohování s vlastními cestami úložiště. Zahrnuje zálohování do lokálních prostor, cloudu (prostřednictvím HybridMount), iSCSI nebo VJBOD. Aby byla zajištěna bezpečnost dat, záloha dat se uchovává i v případě, že uživatelé Boxafe odinstalují.
  • Sekundární zálohování pro zdvojenou ochranu: Aby se snížilo úsilí uživatelů, podporuje Boxafe 2.0 snadné sekundární zálohování pomocí funkce Hybrid Backup Sync a funkce opětovného propojení se stávajícími záložními daty. Obnovení dat může být snadné a rychlé pomocí úplného exportu/obnovy dat, což uživatelům umožňuje obnovit záložní data do jedné složky přepsáním původních dat.

Licenční plány z Boxafe 2.0

Pokud chtějí uživatelé plně využívat funkce zálohování/obnovy podnikové třídy, mohou upgradovat Boxafe na verzi 2.0. Před upgradem se podívejte do následující tabulky na nové limity pro bezplatné licence.

Nový licenční plán Pro Google Workspace Pro Microsoft 365
Zdarma 0 USD pro 30 uživatelů
+ 10 sdílených disků
0 USD pro 30 uživatelů
+ 10 webů SharePoint
+ 5 týmů v Teams
Placené předplatné Měsíční/roční poplatek za uživatele
+ Neomezené sdílené disky
Měsíční/roční poplatek za uživatele
+ Neomezený počet webů SharePoint
+ Neomezený počet týmů v aplikaci Teams
Podnik Na míru
(Kontaktujte nás, pokud má vaše firma více než 1 000 uživatelů v jedné doméně.)
Na míru
(Kontaktujte nás, pokud má vaše firma více než 1 000 uživatelů v jedné doméně.)

Pro lepší pochopení nového licenčního plánu viz níže uvedené příklady scénářů použití:

  • Společnost A používá Google Workspace. Mají 25 e-mailových účtů a 10 sdílených disků s více než 100 soubory. Mohou využít Bezplatný plán.
  • Společnost B používá Google Workspace. Mají 200 e-mailových účtů a nespočet sdílených disků. Musí si zakoupit 170 licencí. Mohou také zálohovat/obnovovat neomezený počet sdílených disků.
  • Společnost C používá Microsoft 365. Mají 30 e-mailových účtů, 10 webů SharePoint (s mnoha soubory) a 5 týmů v Teams (s mnoha soubory). Mohou využít Bezplatný plán.

Další podrobnosti budou brzy oznámeny. Další informace najdete na adrese www.qnap.com.

O společnosti QNAP
Společnost QNAP (Quality Network Appliance Provider) se věnuje poskytování komplexních řešení od vývoje softwaru, navrhování hardwaru až po vlastní výrobu. Se zaměřením na inovace v oblasti úložišť, sítí a řešení pro chytrá videa nyní společnost QNAP představuje revoluční řešení Cloud NAS, které se přidává k našemu špičkovému softwaru založenému na předplatném a diverzifikovanému ekosystému kanálů služeb. Společnost QNAP považuje NAS za více než pouhé úložiště a vytvořila cloudovou síťovou infrastrukturu, která uživatelům umožňuje pomocí jejich vlastních řešení QNAP hostovat a rozvíjet analýzy na bázi umělé inteligence, edge computing a integraci dat.