Novinky ze světa QNAP

 QNAP a Dahua

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 22. srpna 2018 – Společnost QNAP® Systems, Inc. dnes oznámila, že QVR Pro, řešení pro dohled příští generace, se softwarem pro centrální správu QVR Center a ochranou před failoverem QVR Guard, je nyní kompatibilní s dalšími 88 modely síťových kamer Dahua Technology řady Eco-savvy 3.0, WiFi 265 a H.265 PTZ.

Společnost QNAP spolupracuje s firmou Dahua Technology, a díky tomu mají uživatelé širší nabídku a kompatibilitu při zavádění komplexního řešení dohledu. Řada síťových kamer Eco-savvy 3.0 společnosti Dahua může poskytovat streamy videa s rozlišením 4K v reálném čase při 15 sn./s a nabízí bezpečnostním aplikacím pozoruhodnou řádku funkcí pro chytrou detekci. Řada WiFi 265 společnosti Dahua podporuje kompresi H.265, detekci lidí a funkce chytrého sledování. Kamera H.265 PTZ společnosti Dahua poskytuje velký monitorovací rozsah s jasnými detaily, zatímco nejnovější komprese H.265 zmenší šířku pásma na půl pro zajištění záznamu videa s větší efektivitou a nižšími náklady. 

QVR Pro, profesionální dozorovací řešení na QNAP NAS, zahrnuje 8 monitorovacích kanálů, které uživatelům umožňují rychle vybudovat domácí dozorovací prostředí hostované v zařízení QNAP NAS, aniž by byl potřeba nějaký další software. Podniky mohou snadno rozšířit počet monitorovacích kanálů až na 128 zakoupením QVR Pro licencí pro zavedení velkého projektu dohledu. QVR Pro využívá nezávislé operační prostředí zařízení QNAP NAS a díky možnosti rozšíření úložiště zařízení NAS lze dozorovací videa bezpečně ukládat pro přehrávání na vyžádání. Rozšířený software QVR Pro Client pro různé platformy umožňuje rychlé přehrávání více kanálů a může podpořit simultánní přehrávání většího počtu síťových kamer 4K. Synchronní přehrávání se může zaměřit na pohybující se předměty a diverzifikované nastavení oznámení o událostech zajišťuje, že žádné naléhavé události nezůstanou bez povšimnutí. QVR Pro Client je k dispozici pro běžné operační systémy v počítačích i mobilních zařízeních, a díky tomu je správa dozorování pohodlnější.

Další produktové informace o QVR Pro najdete na https://www.qnap.com/solution/qvr-pro-official/cs-cz/index.php.
Další informace o QNAP NAS a kompatibilních síťových kamerách najdete na https://www.qnap.com/cs-cz/compatibility-qvr-pro.   
Další informace o společnosti Dahua Technology najdete na http://www.dahuasecurity.com/.

O společnosti Dahua Technology
polečnost Zhejiang Dahua Technology Co., Ltd. je předním poskytovatelem řešení v globálním odvětví bezpečnostního video dohledu. V roce 2017 byla společnost Dahua na 4. místě žebříčku „Security Top 50“ (a&s International). Společnost Dahua usiluje o dodávání řešení a produktů nejvyšší kvality s nejnovějšími technologiemi s cílem umožnit koncovým uživatelům, aby mohli úspěšně podnikat. Ve společnosti pracuje více než 6 000 inženýrů v oblasti výzkumu a vývoje a technický personál pracující na špičkových technologiích se zaměřením na objektivy kamer, snímací senzory, kódování a přenos videa, integrované procesory, zpracovávání grafiky, videoanalytika, spolehlivost softwaru, zabezpečení sítě a další technologie.

O společnosti QNAP
Společnost QNAP Systems, Inc., se sídlem v Tchaj-peji na Tchaj-wanu, dodává komplexní řadu špičkových řešení síťových úložišť (NAS) a řešení dozorování pomocí videa na základě principů užitné hodnoty, vysokého zabezpečení a flexibilní škálovatelnosti. Společnost QNAP nabízí kvalitní produkty NAS pro domácí a podnikové uživatele a poskytuje řešení pro ukládání, zálohování/snímky, virtualizaci, týmovou spolupráci, multimédia a mnohem více. Společnost QNAP vnímá NAS jako něco víc než jen "pouhé úložiště" a vytvořila mnoho inovací na bázi NAS s cílem stimulovat uživatele k hostování a rozvoji řešení v oblasti Internetu věcí, umělé inteligence a strojového v zařízeních QNAP NAS.