Novinky ze světa QNAP

QNAP NAS TS-963

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 8. května 2018 – Společnost QNAP® Systems, Inc. (QNAP®) dnes odhalila TS-963X, 9-pozicový NAS se čtyřjádrovým procesorem AMD o taktovací frekvenci 2,0 GHz, až 8 GB RAM (navýšitelné na 16 GB) a konektivitou 10GBASE-T zajišťující podporu pěti rychlostí (10G/5G/2,5G/1G/100M). Kompaktní model TS-963X je velký pouze jako pětipozicový NAS, ale má pět 3,5" pozic pro HDD a čtyři 2,5" pozice pro SSD která zajišťují vysoký výkon. Velkokapacitní úložný potenciál zahrnuje automatické stupňování souborů/dat na základě přístupové frekvence (technologie Qtier). TS-963X je ideální pro malé podniky a organizace, které chtějí pozvednout účinnost přístupu k datům, síťové přenosové rychlosti a uspokojit poptávku kriticky nezbytných úloh.

„Model TS-963X je navržen tak, aby umožnil vylepšit každodenní pracovní postupy malých podniků a organizací za příznivou cenu,“ poznamenal Jason Hsu, produktový manažer společnosti QNAP. „Port 10GBASE-T/NBASE-T™ a čtyři 2,5" pozice pro SSD mohou dohromady výrazně zvýšit výkon a zajistit, aby celkové náklady na vlastnictví zůstaly rozumné a dostupné pro většinu podniků,“ dodal.

TS-963X využívá QTS, operační systém pro QNAP NAS, který podporuje výkonné funkce pro správu úložišť, jako jsou snímky (Snapshots), Virtual JBOD (VJBOD) a mnohé další. QTS také nabízí různé aplikace zajišťující důležité funkce a další služby s přidanou hodnotou, jako je Hybrid Backup Sync pro zálohování synchronizaci souborů pomocí místního, vzdáleného a cloudového úložiště; QVR Pro může poskytnout profesionální dozorovací řešení; Virtualization Station a Linux Station uživatelům umožňuje hostování virtuálních počítačů využívajících operační systémy Windows, Linux nebo UNIX. Mnoho dalších aplikací od společnosti QNAP a důvěryhodných partnerů je k dispozici ke stažení z QTS App Center. Zařízení TS-963X je také připraveno na VMware, Citrix a má certifikaci pro Windows Server 2016.

Klíčové specifikace

  • TS-963X-2G: 2 GB DDR3L RAM (1 × 2 GB)
  • TS-963X-8G: 8 GB DDR3L RAM (1 × 8 GB)

Stolní model; čtyřjádrový procesor AMD G-Series GX-420MC 2,0 GHz; DDR3L SODIMM RAM (dva sloty, uživatelsky rozšířitelné na 16 GB); hot-swap 2,5”/3,5” SATA 6Gb/s pozice (pět 3,5”, čtyři 2,5”); 1 port 10GBASE-T podporující NBASE-T; 1 port Gigabit LAN; 2 porty USB 3.0 typu A (jeden vpředu, jeden vzadu); 2 porty USB 2.0 typu A (vzadu); 1 tlačítko Kopírování na USB jedním dotykem; 1 reproduktor; 1 3,5mm výstupní zvukový konektor.

Dostupnost

Nové zařízení TS-963X bude v brzké době k dostání. Další informace můžete získat a na kompletní produktovou řadu QNAP NAS se můžete podívat na stránkách www.qnap.com.

O společnosti QNAP
Společnost QNAP Systems, Inc., se sídlem v Tchaj-peji na Tchaj-wanu, dodává komplexní řadu špičkových řešení síťových úložišť (NAS) a řešení dozorování pomocí videa na základě principů užitné hodnoty, vysokého zabezpečení a flexibilní škálovatelnosti. Společnost QNAP nabízí kvalitní produkty NAS pro domácí a podnikové uživatele a poskytuje řešení pro ukládání, zálohování/snímky, virtualizaci, týmovou spolupráci, multimédia a mnohem více. Společnost QNAP vnímá NAS jako něco víc než jen "pouhé úložiště" a vytvořila mnoho inovací na bázi NAS s cílem stimulovat uživatele k hostování a rozvoji řešení v oblasti Internetu věcí, umělé inteligence a strojového v zařízeních QNAP NAS.