Novinky ze světa QNAP

 QNAP QcalAgent (beta)

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 5. března 2018 – Společnost QNAP® Systems, Inc. dnes na trh uvedla beta verzi QcalAgent, aplikace, která podporuje kalendáře Google® a Outlook® a může se synchronizovat pomocí CalDAV. Uživatelé mohou centrálně spravovat osobní a pracovní plány a vylepšit skupinové řízení času sdílením kalendářů, zvaním hostů a přikládáním souborů k událostem. QcalAgent také podporuje snímky a zálohy pro předcházení ztráty dat.

„QcalAgent jako centrum pro řízení času umožňuje konsolidovat větší počet online kalendářů a pomáhá uživatelům efektivně spravovat a sledovat jejich plány,“ uvedla Christine Wang, produktová manažerka společnosti QNAP. „Všechny plány a přiložené soubory jsou bezpečně uloženy na soukromém cloudu v NAS.“

Kromě sledování osobních událostí podporuje QcalAgent sdílené kalendáře, které napomáhají při týmové práci a organizaci skupinových událostí. Aplikace uživatelům umožňuje přikládat soubory k událostem z počítače nebo NAS a sdílet je s ostatními. Navíc integruje aplikaci Qcontactz, aby uživatelé mohli rychle zvát hosty.

QcalAgent automaticky zaznamenává všechny změny provedené v kalendářích pomocí snímků. Uživatelé mohou rychle zkontrolovat historii revizí a zvolit určitou verzi kalendáře k obnově. Obsah kalendáře lze také exportovat do souboru .ics. Uživatelé mohou také uspořádat plánované zálohy do jiného zařízení NAS, aby měli jistotu, že jsou plány v bezpečí.

Zjistěte si více o QcalAgent na adrese https://www.qnap.com/solution/qcalagent/cs-cz/.

Dostupnost

QcalAgent Beta je nyní k dispozici v QTS App Center.

Požadavky na systém:

  1. QNAP NAS s QTS 4.3.3 (nebo novější).
  2. Container Station v1.7.2415 (nebo novější) je třeba nainstalovat, ještě než začnete používat QcalAgent.
  3. Pro optimální uživatelské prostředí doporučujeme používat nejnovější verzi prohlížeče Google Chrome™, Safari®, Microsoft Edge® nebo Firefox®.

O společnosti QNAP
Společnost QNAP Systems, Inc., se sídlem v Tchaj-peji na Tchaj-wanu, dodává komplexní řadu špičkových řešení síťových úložišť (NAS) a řešení dozorování pomocí videa na základě principů užitné hodnoty, vysokého zabezpečení a flexibilní škálovatelnosti. Společnost QNAP nabízí kvalitní produkty NAS pro domácí a podnikové uživatele a poskytuje řešení pro ukládání, zálohování/snímky, virtualizaci, týmovou spolupráci, multimédia a mnohem více. Společnost QNAP vnímá NAS jako něco víc než jen "pouhé úložiště" a vytvořila mnoho inovací na bázi NAS s cílem stimulovat uživatele k hostování a rozvoji řešení v oblasti Internetu věcí, umělé inteligence a strojového v zařízeních QNAP NAS.