Novinky ze světa QNAP

QNAP a McAfee promoakce

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 17. září 2018 – Společnost QNAP® Systems, Inc. dnes oznámila speciální časově omezenou nabídku antiviru McAfee® pro systémy QNAP NAS, aby se uživatelé QNAP mohli lépe připravit na návrat do školy. S předplatným na antivirus McAfee mohou uživatelé QNAP zajistit lepší ochranu svých dat před viry, uzdravit nyní infikované soubory, zabránit šíření virů při sdílení souborů a dostávat nejnovější definice pro boj se současnými i budoucími virovými hrozbami.

Roční předplatné na antivirus McAfee je nyní k dispozici se slevou za 8,99 USD (běžně 25,00 USD), dvouleté předplatné za 13,99 USD (běžně 50,00 USD) a tříleté předplatné za 18,99 USD. Pro uživatele QNAP NAS je k dispozici také bezplatná 30denní zkušební verze. Tato speciální nabídka je platná v období od 1. září do 31. října 2018.

„Dlouhodobé partnerství společnosti QNAP s firmou McAfee našim uživatelům přináší výkonné a spolehlivé antivirové řešení,“ uvedl Meiji Chang, generální manažer společnosti QNAP, a dále uvedl: „Naše časově omezená prodejní nabídka spojená s návratem do školy našim uživatelům nabízí dostupný způsob, jak mohou chránit své soubory, data a celoroční práci pomocí antiviru McAfee.“

„Společnost McAfee dodává moderní řešení pro zabezpečení kyberprostoru, umožňující efektivní obranu před vyvíjející se kybernetickou zločinností,“ prohlásil Tom Moore, viceprezident Global OEM společnosti McAfee, a dodal: „Vybízíme uživatele QNAP, aby tuto příležitost využili a naplánovali si řešení pro zabezpečení kyberprostoru, aby mohli bojovat proti opakujícímu se malwaru a uchovávali svá data v bezpečí.“

Dostupnost

Antivirus McAfee je k dispozici v QTS App Center na QNAP NAS. Pro další informace a pro získání předplatného na službu antiviru McAfee mohou uživatelé navštívit web QNAP License Store.

Pokud chcete využít naši časově omezenou nabídku antiviru McAfee spojenou s návratem do školy, musí QNAP NAS běžet na systému QTS 4.3.4 0483 (nebo novějším).

O společnosti QNAP
Společnost QNAP Systems, Inc., se sídlem v Tchaj-peji na Tchaj-wanu, dodává komplexní řadu špičkových řešení síťových úložišť (NAS) a řešení dozorování pomocí videa na základě principů užitné hodnoty, vysokého zabezpečení a flexibilní škálovatelnosti. Společnost QNAP nabízí kvalitní produkty NAS pro domácí a podnikové uživatele a poskytuje řešení pro ukládání, zálohování/snímky, virtualizaci, týmovou spolupráci, multimédia a mnohem více. Společnost QNAP vnímá NAS jako něco víc než jen "pouhé úložiště" a vytvořila mnoho inovací na bázi NAS s cílem stimulovat uživatele k hostování a rozvoji řešení v oblasti Internetu věcí, umělé inteligence a strojového v zařízeních QNAP NAS.