Novinky ze světa QNAP

Plex na QNAP ARM NAS

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 30. července 2018 – Společnost QNAP® Systems, Inc. s potěšením oznamuje, že službu Plex® budou nyní podporovat nové 64bitové modely NAS ARMv8 společnosti QNAP. Nyní probíhá alfa testování a QNAP zve nadšené uživatele, kteří jsou držiteli Plex Pass, aby se zapojili: https://forums.plex.tv/t/armv8-platform-alpha-testing-synology-and-qnap/275940.

Díky poskytnutí oficiální podpory pro Plex v 64bitových modelech NAS ARMv8 společnosti QNAP mohou uživatelé těchto zařízení NAS (zejména multimediálně zaměřených TS-128A, TS-228A a TS-328) využívat univerzální zábavní portál spolu s kompletním úložištěm souborů a multimediálními aplikacemi. Zjistit více o službě Plex pro QNAP NAS je možné na adrese https://www.qnap.com/solution/plex-best-nas/cs-cz/.

S aplikací Plex Media Server (dostupnou na QTS App Center) je nastavení QNAP NAS jako Plex Media Serveru snadné a umožňuje uživatelům streamovat mediální soubory z NAS do mobilních zařízení, zařízení kompatibilních s DLNA a televizoru pomocí běžných streamovacích zařízení (jako je Roku®, Apple TV®, Google Chromecast™ a Amazon Fire TV®).

QNAP NAS s 64bitovou platformou ARMv8:

  • Procesor Realtek: TS-128A, TS-228A, TS-328
  • Procesor Marvell ARMADA 8040: TS-1635AX
  • Procesor Annapurna Labs Alpine AL-324: TS-832X, TS-932X, TS-432XU, TS-432XU-RP, TS-832XU, TS-832XU-RP, TS-1232XU, a TS-1232XU-RP

O společnosti QNAP
Společnost QNAP Systems, Inc., se sídlem v Tchaj-peji na Tchaj-wanu, dodává komplexní řadu špičkových řešení síťových úložišť (NAS) a řešení dozorování pomocí videa na základě principů užitné hodnoty, vysokého zabezpečení a flexibilní škálovatelnosti. Společnost QNAP nabízí kvalitní produkty NAS pro domácí a podnikové uživatele a poskytuje řešení pro ukládání, zálohování/snímky, virtualizaci, týmovou spolupráci, multimédia a mnohem více. Společnost QNAP vnímá NAS jako něco víc než jen "pouhé úložiště" a vytvořila mnoho inovací na bázi NAS s cílem stimulovat uživatele k hostování a rozvoji řešení v oblasti Internetu věcí, umělé inteligence a strojového v zařízeních QNAP NAS.