Novinky ze světa QNAP

QNAP aaptéry QNA Thunderbolt 3 – 10GbE

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 13. prosince 2018 – Společnost QNAP® Systems, Inc. dnes představila řadu adaptérů QNA Thunderbolt™ 3 – 10GbE, které uživatelům dostupnou metodou umožňují připojit počítače s portem Thunderbolt 3 (konektor typu USB-C) k sítím 10GbE. Díky adaptéru řady QNA mohou uživatelé využívat dvojí možnost připojení – Thunderbolt 3 i 10GbE, a díky tomu rychlejší přenosy dat s lepším využitím sítě.

QNAP rack Ryzen NAS TS-977XU

Tchaj-pei, Tchaj-wan, 10. prosince 2018 – Společnost QNAP® Systems, Inc. dnes představila řadu NAS – TS-977XU AMD Ryzen™, tedy svůj první 1U NAS s hybridní strukturou. Tato řada poskytuje čtyři 3,5" pozice pro diskové jednotky SATA a pět 2,5" pozic pro diskové jednotky SATA SSD, takže uživatelé mohou využívat cache a úložiště s automatickým stupňováním Qtier™ a využít revoluční technologie společnosti QNAP, kterou je softwarově definovaný SSD over-provissioning. TS-977XU také poskytuje vyvážené virtualizační aplikace, čímž podnikům a organizacím nabízí vysoce účinné a nákladově efektivní úložné řešení.

QNAP NAS řada TVS-x72XT s Thunderbolt 3

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 6. prosince 2018 – Společnost QNAP® Systems, Inc. dnes uvedla novou řadu NAS TVS-x72XT vybavenou procesory Intel® Core™ 8. generace s rychlou konektivitou 10GBASE-T i Thunderbolt™ 3 pro náročné aplikace a plynulou editaci videí 4K v reálném čase. Díky podpoře M.2 PCIe NVMe SSD a grafických karet umožňuje řada TVS-x72XT zvýšit výkon a vytvořit škálovatelné pracovní prostředí pro spolupráci a vysokorychlostní sdílení souborů.

QNAP - karta Mustang 200

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 3. prosince 2018 - Společnost QNAP® Systems, Inc. dnes uvedla na trh výpočetní akcelerátor Mustang-200 v podobě přídavné PCIe karty se dvěma CPU a síťovou konektivitou 10GbE (k dispozici s procesory Intel® Core™ i5 / Core™ i7 / Celeron®). Instalací karty do slotu PCIe kompatibilního zařízení QNAP NAS (nebo PC) přidají uživatelé do svého systému dva procesory pro zvýšení výpočetních možností a flexibilní posílení výkonu své infrastruktury IT a aplikací.

QNAP hi-fi NAS HS-453DX

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 29. listopadu 2018 – Společnost QNAP® Systems, Inc. dnes uvedla na trh HS-453DX, tiché zařízení NAS, které má čtyřjádrový procesor Intel® Celeron®, výstup HDMI 2.0 (4K 60 Hz), 4K překódování v reálném čase a vysokorychlostní konektivitu 10GbE. HS-453DX má moderní design a pasivní chlazení, takže jde o ideální doplněk pro obývací pokoje a stávající systémy domácího kina. Model HS-453DX také získal cenu CES 2019 Innovation Award a Computex d&i Award za vysoce kvalitní produktový design.

QNAP Veeam ready

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 27. listopadu, 2018 – Společnost QNAP® Systems, Inc. dnes oznámila, že několik podnikových NAS systémů od QNAP, včetně modelů ES1640dc v2 a TES-1885U, získalo certifikaci Veeam® Ready. Veeam Software, významný hráč na poli inteligentní správy dat pro Hyper-Available Enterprise™, certifikoval systémy QNAP NAS jako Veeam Ready Repository, čímž stvrzuje, že tyto systémy dosahují nezbytného výkonu pro efektivní obnovení s Veeam® Backup & Replication™ pro virtuální prostředí na platformách VMware® vSphere™ a Microsoft® Hyper-V®.

QNAP NAS TS-351

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 16. října 2018 – Po uvedení modelu TS-328 (využívá procesor Realtek) a modelu TS-332X (využívá procesor AnnapurnaLabs) rozšiřuje dnes společnost QNAP® Systems, Inc. nabídku serverů RAID 5 NAS se třemi pozicemi uvedením špičkového domácího serveru NAS TS-351. Model TS-351 využívá procesor Intel® Celeron® J1800 a zahrnuje širokou škálu funkcí pro streamování médií, okamžité sdílení, výstup HDMI a automatické stupňování pro optimální využití úložiště. Model TS-351 poskytuje domácnostem a domácím kancelářím vynikající správu souborů a centrum multimediální zábavy.

QNAP QTS 4.3.5 - oficiální verze

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 28. září 2018 – Společnost QNAP® Systems, Inc. (QNAP), přední dodavatel úložných, síťových a výpočetních řešení, dnes oficiálně vydala QTS 4.3.5. Systém QTS 4.3.5 je koncipován tak, aby umožnil plně využívat SSD k uspokojování požadavků éry vysokorychlostních sítí, a představuje vysoce očekávaný milník pro operační systémy NAS. Kromě virtualizované síťové architektury je systém QTS 4.3.5 naplněn novými funkcemi a zajišťuje výjimečný výkon s efektivnějším uživatelským prostředím.