Qget (aplikace na stahování)

Zde prosím pište vaše otázky nad využitím mobilních aplikací typu: Qfile, Qmanager, Qmusic, Qvideo, Qphoto apod.
Odpovědět
Uživatelský avatar
lars
Příspěvky: 2045
Registrován: 21 říj 2015, 21:43
Kontaktovat uživatele:

Qget (aplikace na stahování)

Příspěvek od lars »

Obrázek

Pár informací z tiskovky: https://www.qnap.com/cs-cz/news/2016/sp ... a-qnap-nas

A přidávám sem praktickou informaci pro případ, kdybyste v aplikaci uviděli hlášku:
"Připojení se nezdařilo..." anebo "Tento NAS není na seznamu QID." viz. přiložené screenshoty, pak jednoduše stačí kliknout na "Nastavení" na hlavním menu aplikace Qget (dole vpravo - ikonka ozubeného kola), a ve vrchní části menu Správa QID pak klikněte na "Přihlašovací QID", zadejte login a heslo (které používáte pro vstup na myQNAPcloud.com) a následně se vám zobrazí "Přihlášení proběhlo úspěšně...", dáte OK a následně se vám zobrazí NAS ;)
Přílohy
Snímek obrazovky 2017-07-17 v 11.21.19 kopie.jpg
Snímek obrazovky 2017-07-17 v 11.20.54.png
Pappe
Příspěvky: 19
Registrován: 22 črc 2020, 10:22
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Qget (aplikace na stahování)

Příspěvek od Pappe »

Nemohu Qget v apple store najít. Applikace byla v applu odstraněna?
Uživatelský avatar
lars
Příspěvky: 2045
Registrován: 21 říj 2015, 21:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Qget (aplikace na stahování)

Příspěvek od lars »

Qget už není k dispozici 5 let, viz tiskovka: viewtopic.php?f=5&t=48&p=51&hilit=qget#p51
hanesjrc
Příspěvky: 1
Registrován: 26 říj 2021, 19:43
Kontaktovat uživatele:

Qget

Příspěvek od hanesjrc »

Ahoj.
Chci spustit qget a mám odsouhlasit novou smlouvu o poskytování služeb, jejíž součástí je end user agreement (EUA).
Bohužel end user agreement je pouze v angličtině.
Jelikož jsem český zákazník, tak by měla být v češtině, ne?
Uživatelský avatar
lars
Příspěvky: 2045
Registrován: 21 říj 2015, 21:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Qget (aplikace na stahování)

Příspěvek od lars »

Ahoj. Pokud si pamatuji dobře, tak by eshopy měly vždy zajistit koncovým zákazníkům alespoň CZ rychlý manuál/průvodce dle požadavku práva spotřebitele. Ale ohledně EUA či jiných věcí takové požadavky jsem nikde nezahlédl. Doporučuju se spíše obrátit na QNAP podporu, kde předpokládám, že jejich právní oddělení by se mohlo k tomuto vyjádřit.

A byť to asi moc nepomůže, tak za mě já podobné věci ve finále ani nečtu, pro mě to nemá smysl. Kdybych měl studovat sáhodlouhé agreementy třeba s Facebook, MS, Apple a jiné, tak mám co dělat do důchodu :) Navíc, všechny data mám na QNAP NASkách zašifrované (celé svazky) a komunikace s nimi taky vždy probíhá šifrovaně, takže neřeším, co kde je napsané. Dovedu si představit, že QNAP určitě má někde zakomponované obecné informace, že v případě, když já jako uživatel od nich něco budu potřebovat přes ticketový systém (což se mi už stalo), tak budou potřebovat přístup do NAS (třeba přes šifrovaný tunel v rámci Asistenční linka v QTS systému), ale jak jsem psal, já s tím nemám žádný problém, protože data mám šifrovaná a ve chvíli, kdy se jejich technici napojí do mé NASky, tak k datům nemají přistup.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti