Zanořování do neexistujích složek při klikání na složky v ShareLink

FTP server, Souborový server, DDNS, SAMBA, AFP, NFS
Odpovědět
paternoster
Příspěvky: 72
Registrován: 05 led 2022, 16:38
Kontaktovat uživatele:

Zanořování do neexistujích složek při klikání na složky v ShareLink

Příspěvek od paternoster »

Všiml jsem si jistého problému v Share Link funkci. Stává se to ale v mobilním Firefoxu v mobilním responzivním zobrazení pro malé displeje. Nepodařilo se mi to nasimulovat na Desktopu (Chrome), ani když jsem chrome dal do simulace mobilního zařízení

K problému: Pokud si otevřu share Link a je zároveň připojení s určitou velkou latencí, tak při otevření složky se nejdřív ukáže uprostřed tlačítko načítání.
Dejme tomu, že jsem na začátku v sídlené složce "/" (z pohledu sdíleného odkazu ; to je jedno, že reálně to je /share/Public/sdilenaslozkakoren/)
která má například podsložky A a B, které už žádné podsložky nemají.

Kliknu tedy na složku A, a pokud to udělám znova než se kolečko přestane točit, systém se pokusí vstoupit do ložky A/A/, nebo i A/B. Přičemž tyto složky reálně neexistují.

Důkazy, že tomu tak je:
1: Mění se URL v adresím řádku na : https://url.com/share.cgi?ssid=454c...2#454...2/A/A/A
2: v logu QTS vidím něco jako Failed to find shared files: FIle ID: " 454...2"
3. Vizuálně v prohlížeči je indikované, že jsem v složce "/ > A > A". (pod nadpisem sdílené složky a pod textem Valid Until)

Může to dělat problémy a způsoboat pocit nefunkčnosti, hlavně když klienti jsou na horčím netu (ani ne rychlost,ale ping)

Na obrázku v příloze složka Kuk/videa/videa neexistuje, přesto se stránka snaží ji načíst a zůstane to tak napořád se opakovat.

Navíc ono nějak nepomůže triviálně dál reload, protože cesta je v hashi, tlačítko zpět kolikrát taky nezafunguje (prohlížeče hash interpretují co se týče historie a cachování jinak a různě kreativě)



systém: qts 5.1.1. 2491 (202308**)
Přílohy
Screenshot cesty. Neustále se točící spinner a neexistující podsložka /videa/videa, pouze /videa existuje
Screenshot cesty. Neustále se točící spinner a neexistující podsložka /videa/videa, pouze /videa existuje
QNAP bug hunter
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti